Balkonai renovuotiems namams

Vykdant daugiabučių namų renovaciją tik specialistai gali tinkamai įvertinti ir namo gyventojams patarti, kokie balkonų renovacijos būdai tinkami būtent jų namui. Atsižvelgiant į bendrijos poreikius, finansines galimybes bei namo būklę gali būti vykdoma pilna balkonų renovacija, o kartais užtenka balkonus įstiklinti bei vizualiai atnaujinti atitvarus ir turėklus. Gyventojai dažnai ginčijasi dėl balkonų stiklinimo: vieni pageidauja šiltų įstiklintų balkonų, kitiems įstiklinimas nereikalingas. Tačiau patirtis rodo, kad po renovacijos daugelis gyventojų džiaugiasi, nes pamato, kokią naudą teikia kokybiškai įstiklintas balkonas.

SISTEMAX vykdė daugiabučių balkonų renovacijos projektus įvairiuose Lietuvos miestuose. Pritaikytos aliuminio profilio slankiojančios sistemos namų fasadui suteikė grakštumo bei modernumo, o gyventojams geresnę garso ir šilumos izoliaciją. Mūsų techniniai ir žmogiškieji ištekliai pajėgūs aptarnauti įvairaus dydžio projektus.

Turite klausimų? Reikia profesionalios konsultacijos? Susisiekite su mūsų specialistais ir jie atsakys į rūpimus klausimus bei pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!