Naujos statybos stiklinti balkonai

Naujos statybos daugiabučiai dažniausiai statomi iškart su įstiklintais balkonais arba projekte numatomas stiklinimo būdas ir dizainas, kurio visi gyventojai turi laikytis. Tai leidžia užtikrinti namo fasado vientisumą bei išlaisvina gyventojus nuo papildomų rūpesčių svarstant dėl pasirinkimo. Naujiems moderniems daugiabučiams dažniausiai parenkamas balkonų stiklinimas su rėminėmis ar berėmėmis aliuminio sistemomis, kurios puikiai papildo šiuolaikinio dizaino daugiabučius: suteikia erdvės, elegancijos ir išbaigia namo fasadą lengvumą suteikiančiu akcentu.

SISTEMAX vykdė projektus daugiabučių namų gyvenvietėje Vilniuje “OZO parkas”, “Arkada” statytuose daugiabučiuose Klaipėdoje Taikos pr. bei kitur.

Individualių namų statytojams rengiant projektą SISTEMAX konsultantai visuomet siūlo numatyti, ar šeimininkai norės įstiklinto balkono. Jei balkono stiklinimo iš pradžių nereikia, patariama atsižvelgti į numatomas balkono konstrukcijas, kad jos ateityje būtų patogios stiklinimo darbams ir leistų šeimininkams pasirinkti norimą stiklinimo būdą.

Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti? Susisiekite su mūsų specialistais ir jie atsakys į rūpimus klausimus bei pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!