Plastikiniai langai

Plastikiniai langai Lietuvoje šiuo metu patys populiariausi. Dažniausiai būtent plastikiniais langais daugiabučių gyventojų keičia senus, išsikraipiusius medinius langus. Daugelis gyventojų patenkinti plastikiniais langais, ypač jei langai kokybiškai sumontuoti ir tinkamai naudojami (pvz., patalpos yra vėdinamos, todėl langai nerasoja). SISTEMAX meistrai ne tik kokybiškai sumontuos plastikinius langus, bet ir suteiks garantiją, pasirūpins technine langų priežiūra, patars kaip prižiūrėti langus. Įvairiais šaltiniais remiantis sakoma, kad montavimo darbai, naudojamos medžiagos gali nulemti iki 80 proc. numatomo langų energinio efektyvumo.  Plastikiniai langai gali būti komplektuojami su vidinėmis ir lauko palangėmis bei orlaidėmis. 

Plastikinių langų ypatybės

  • Paprasta priežiūra – plastikinių langų nereikia perdažyti, lengva valyti.
  • Platus spalvų ir raštų pasirinkimas – šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti įvairiausius sumanymus: langai viduje ir išorėje gali būti skirtingų spalvų, gali būti sukurta medžio imitacija ir pan.
  • Plastikiniai langai pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija – žiemą šilumą nepabėga į lauką, o vasaromis patalpos apsaugomos nuo karšto oro patekimo į vidų.
  • Plastikiniai langai gali būti gaminami su įvairiais stiklais: skaidriais ar tonuotais.
  • Plastikiniai langai gali būti montuojami su papildomomis apsaugomis nuo įsilaužimo, stiklai padengiami specialiomis plėvelėmis apsaugančiomis nuo sudaužymo.
  • Plastikiniams langams gaminti SISTEMAX naudoja profilius nuo 4 iki 6 kamerų. Gyvenamosioms patalpoms Lietuvos klimato sąlygomis dažniausiai rekomenduojami 6 kamerų langai.
  • Plastikiniai langai gali būti kaustomi aliuminiu – tai padeda prailginti jų naudojimo laiką.
  • Plastikiniai langai patvarūs – suteikiama  garantija. 
SISTEMAX naudoja patikimas ALUPLAST bei kitų gamintojųplastikinių langų sistemas. 
 

Standartinio lango gamyba trunka nuo 1 savaitės, montavimo darbai atliekami per keletą valandų. (Gamybos trukmė priklauso nuo turimų užsakymų, susisiekite su mumis ir mes Jums tiksliai atsakysime, kada galime atlikti Jūsų užsakymą.)  

Negalite nuspręsti, kurie langai Jums tiktų? Susisiekite su mūsų konsultantais ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus, pasiūlys geriausiai kainos ir kokybės santykį atitinkančius produktus. 

Daugiau informacijos apie SISTEMAX siūlomas ALUPLAST plastikinių langų kamerų sistemas. ČIA

ALUPLAST langus bene dažniausiai pasirenka mūsų klientai, nes šie langai nors ir gana pigūs, bet patikimi, t.y. puikus kainos ir kokybės santykis. 

TRIJŲ - KETURIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 60mm MONTAVIMO PLOČIU.

Ideal 2000 langų sistemos spalvą galima išsirinkti iš plataus spalvų spektro. Profilio patvarumas leidžia pagaminti kokybiškus įvairių formų ir paskirčių langus.

Round Line versija gaminama su suapvalinimais, varčiomis ir stiklajuostėmis atitinka visus keliamus funkcinius reikalavimus ir patenkina net pačio išrankiausio kliento skonį.   

PENKIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 70mm MONTAVIMO PLOČIU. 

Langų sistema Ideal 4000 - tai protinga investicija į ateitį, nes jų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Ideal 4000 profiliai gali idealiai patenkinti individualius jūsų poreikius: jau šiandien šie profiliai atitinka reikalavimus, kurie bus keliami ateityje. Langai pagaminti iš profilio sistemos Ideal 4000 - tarnaus jums ilgus metus.  

ŠEŠIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 80mm MONTAVIMO PLOČIU. 

Sistemos Ideal 6000 ir ideal 7000 yra vienos naujausių ir moderniausių langų sistemų. Projektuojant šias sistemas, buvo skiriamas dėmesys stiliui ir profilio šilumos izoliacijos kokybei. Švelnios rėmo formos ir suapvalinimai leidžia sukurti tokius langus, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir patenkina net išrankiausią skonį. Šešių kamerų profilio sistemos leidžia iškart pajusti aukštus izoliacinius parametrus.

"ALUPLAST" (Langų pjūviai)

 

"ALUPLAST" (Orlaidė)

RENSON TC-60 orlaidės Tai unikalaus „soft-line“ dizaino vėdinimo sistema su termotilteliu, montuojama virš stiklo paketo. Orlaidės viduje esantis oro deflektorius, atidarius orlaidę, oro srautą nukreipia į viršų ir taip neleidžia susidaryti skersvėjui Matmenys: - Orlaidės aukštis - 75 mm; - Stiklo paketas sumažėja tik 60 mm; - Stiklo paketo storis: 20, 24, 28 mm., virvele arba lazdele. Techninės charakteristikos: - Laisvas oro pratekėjimo plotas : 15000 mm²/m; - Patenkantis oro kiekis prie 2 Pa: 63 m³/h/m ; - Pralaidumas vėjui ir vandeniui: 650 Pa, remiantis BS6375 1dalimi. Priežiūra - Orlaidę lengva valyti drėgnu skudurėliu arba dulkių siurbliu su šepečiu Surinkimo instrukcija - Atpjaukite reikiamo ilgio orlaidę, galus užkiškite antgaliais (1 kairėje ir 1 dešinėje) - Rekomenduojamas maksimalus ilgis : 2000mm

Foto galerija


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!