Mediniai langai

Kad ir kokie patrauklūs ir kokybiški plastikiniai ar aliuminio langai, bet mediniai langai vis viena išlaiko savo tvirtas pozicijas rinkoje. Aukštesnė kaina ir daugiau priežiūros reikalaujantys langai neatgraso nuo įsigijimo. Mediniai langai - patikimi ir kokybiški, suteikiantys patalpoms papildomos pridėtinės vertės. Mediniai langai itin patrauklūs individualių klasikinio dizaino namų šeimininkams. Medžio konstrukcijos pastatui suteikia solidumo ir prabangos, o gyventojams jaukumo. Mediniai langai puikus pasirinkimas vertinantiems natūralumą ir patvarumą bei norintiems susikurti savitą stilių. 

Medinių langų ypatybės

  • Mediena specialiai apdirbama, todėl mediniai langai atsparūs klimato pokyčiams, nesideformuoja.
  • Mediniai langai leidžia susikurti išskirtinį būsto dizainą: langų dydžio, formų, spalvų, naudojamos medienos pasirinkimas ypač platus.
  • Mediniai langai yra ilgalaikė investicija, tačiau jai reikalinga papildoma priežiūra, pvz., kas kelerius metus langus reikia perdažyti/perlakuoti.
  • Gali būti montuojami su papildomais užraktais, o stiklai padengiami nuo dūžių apsaugančia plėvele.
  • Gali būti atsiveriantys į vidų arba į išorę.
  • Mediniams langams suteikiama garantija

Medinių langų gamyba trunka gana ilgai 1,5 – 3 mėn. (Gamybos trukmė priklauso nuo turimų užsakymų, susisiekite su mumis ir mes Jums tiksliai atsakysime, kada galime atlikti Jūsų užsakymą.) 

Negalite nuspręsti, kurie langai Jums tiktų: mediniai, plastikiniai ar aliuminiai? Susisiekite su mūsų konsultantais ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus, išsamiai pristatys langų charakteristikas bei pasiūlys geriausiai kainos ir kokybės santykį atitinkančius produktus. 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!