Turėklai

Smart turėklas

Turėklai balkone ar terasoje reikalingi dėl įvairių priežasčių. Saugumas ir komfortas yra svarbiausia - turėklai apsaugo nuo persisvėrimo ar iškritimo ne tik vaikus, augintinius, bet ir suaugusius žmones. Profesionaliai parinkti turėklai puikiai papildo ir užbaigia namo fasadą. 

SISTEMAX yra sukaupusi ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, todėl klientams gali pasiūlyti patikimus ir kokybiškus sprendimus, susijusius su aliuminio turėklais. Aliuminio turėklai Lietuvoje dar gana naujas produktas, bet labai sparčiai plintantis ir sulaukiantis vis daugiau gerų atsiliepimų. Aliuminio konstrukcijos turėklai pastato fasadui suteikia lengvumo ir modernumo įspūdį, o konstruojamas kartu su stiklu sukuria perregimus balkonus bei terasas, leisdamas patalpų savininkui mėgautis natūralia šviesa.

Aliuminio turėklų ypatybės

  • Aliuminio turėklai ekonomiškiausi.
  • Aliuminio konstrukcijos lengvai derinamos su kitomis medžiagomis: stiklu, medžiu ir t.t..
  • Platus dizaino pasirinkimas – SISTEMAX gali pagaminti įvairiausių formų bei dydžio aliuminio turėklų konstrukcijas.
  • Aliuminio turėklai ilgaamžiški ir lengvai prižiūrimi.
  • Aliuminio turėklų nereikia perdažyti, nes aliuminio profiliai gali būti nudažyti pageidaujama spalva su itin kokybiška ir ilgaamže miltelinio dažymo technologija arba naudojamas anoduotas aliuminis (ypač atsparus korozijai, dėvėjimuisi ir įbrėžimams).
  • Aliuminio konstrukcijos tvirtos, bet kartu ir gana lengvos, todėl gali būti naudojamos ten, kur yra ribojamos svorio apkrovos, pvz., senos statybos pastatuose.
  • Aliuminio konstrukcijų turėklai gali būti naudojami ne tik lauke, bet ir pastato viduje.
  • Aliuminio turėklams suteikiama garantija.

Aliuminio turėklų gamyba užtrunka nuo vienos savaitės.

Susisiekite su SISTEMAX ir mes jums suteiksime visą rūpimą informaciją apie turėklų įrengimą, konstrukcijas; mūsų dizaineriai pasiūlys estetiškai patrauklius sprendimus, tinkančius būtent jūsų pastatui. 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!