Atidaromos aliuminio durys

SISTEMAX siūlo įvairaus dizaino bei paskirties aliuminio duris, kurios gali būti naudojamos kaip išorinės ar vidinės durys tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek gamybinės ar viešosios paskirties pastatuose. Klientams siūlomas itin platus aliuminio durų pasirinkimas – durys gali būti visos aliuminės arba derinamos su kitomis medžiagomis. Dažniausiai aliuminio durys derinamos su stiklu, stiklas gali sudaryti nuo 20 iki 90 proc. aliuminio durų.

        Aliuminio durų ypatybės

  • Aliuminio durys ilgaamžės – suteikiama garantija.
  • Ypatingai tvirtos bei atsparios Lietuvos klimato išbandymams: temperatūrų skirtumui, saulės spinduliams, lietui, sniegui ir t.t.
  • Paprasta priežiūra: nudažomos pageidaujama spalva su itin kokybiška ir ilgaamže miltelinio dažymo technologija arba naudojamas anoduotas aliuminis(ypač atsparus korozijai, dėvėjimuisi ir įbrėžimams).
  • Puiki estetinė išvaizda, patrauklus dizainas – galima pagaminti nestandartinio dydžio duris.
  • Dėl ypatingo aliuminio durų patvarumo jos dažniausiai montuojamos viešosios paskirties pastatuose, kur yra dažnai varstomos.
  • Saugumas – kokybiškas ir tvirtas karkasas.     

Standartinių aliuminio durų gamyba trunka nuo 1 savaitės, montavimo darbai atliekami per keletą valandų. (Gamybos trukmė priklauso nuo turimų užsakymų, susisiekite su mumis ir mes Jums tiksliai atsakysime, kada galime atlikti Jūsų užsakymą.)

Negalite nuspręsti, kurios durys Jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mūsų konsultantais ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus, išsamiai pristatys durų charakteristikas bei pasiūlys geriausiai kainos ir kokybės santykį atitinkančius produktus. 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!