Stoginės

Stoginės terasai "SMART ROOF"

 

UAB „Sistemax“ projektuoja ir gamina įvairių paskirčių stogines. Ar tektų apsisaugoti nuo vasaros karščio, ar nuo žiemos pūgų, ar Lietuvoje tokio dažno lietaus, - Jums visada visais metų laikais ir visais atvejais pasirengęs padėti „Sistemax“.

 

Mūsų specialistų suprojektuotos pastogės pagal kiekvieno užsakovo individualius, net pačius išrankiausius poreikius, yra neatsiejama kiekvieno namo jaukios aplinkos, o jo gyventojų -geresnės gyvenimo kokybės dalis.

„Sistemax“ montuojamų stoginių paskirtis 

Privatiems užsakovams ir įmonėms UAB „Sistemax“ siūlo ypatingai aukštos kokybės už prieinamą kainą šias stogines:

 • Pavėsinės sode, - tikra atgaiva karštą vasaros dieną ir nuo kaitrios saulės spindulių, ir nuo dosnaus viso šiltojo sezono lietaus.
 • Stoginė Jūsų automobiliui apsaugos šią transporto priemonę nuo vasarą prikaitinto tvankaus salono oro, o paties automobilio nepriekaištingą išvaizdą - nuo lietaus ir sniego sukeliamos korozijos. Tai prailgins Jūsų automobilio puikių techninių charakteristikų trukmę ir sutaupys Jūsų laiką, - nereikės vėdinti prikaitinto salono arba valyti lietaus aptaškyto purvo vasarą ir neteks gramdyti sniego žiemą.
 • Stoginė dviračiams beveik tiek pat svarbi, kaip ir automobiliams. Skirtumas tik toks, kad dviračių stoginė – nepamainoma dviračių apsauga nuo išorinio atmosferos poveikio labiau svarbi vasarą. Tačiau prie vis šiltėjančių besniegių žiemos mėnesių gali pasitarnauti ir žiemą.
 • Stoginė terasai, arba stoginė prie namo, -  tarsi natūralus praplėtimas gyvenamosios erdvės, kurioje šiltomis vasaros dienomis bet kuriuo metu galima jaukiai pasėdėti prie kavos puodelio visai šeimai, pabendrauti su draugais ar bičiuliais, pavaišinti svečius arba tiesiog pailsėti.  
 • Stoginės kitiems individualiems poreikiams.

„Sistemax“ montuojamų stoginių aukšta kokybė, naudojimo patogumas

Aukščiausios kokybės pastoges gaminame iš žinomo Švedijos koncerno „Sapa Extrusions“ aliuminio konstrukcijų karkaso su stiklo ar polikarbonato užpildu pagal pasaulyje pripažintas metodikas. Stoginių įstiklinimui galime pasiūlyti įvairius sprendimus, priklausomai nuo stoginės paskirties, konkrečių praktinių poreikių ir kiekvieno užsakovo individualaus estetinio skonio.

 • Stacionarios stiklo sienelės be langų – vienas paprasčiausių sprendimų
 • Stumdomi langai su rėmais – labai patogu atidarinėti, neužima papildomai vietos.
 • Stumdomi stiklai be rėmų
 • Atidaromos konstrukcijos

Atsižvelgdami į užsakovo poreikius ir biudžetą, pasiūlome tiek įprastas, tiek specialias berėmes reikiamos paskirties stoginių konstrukcijas. Žaliavos atitinka klientų poreikius ir Europos Sąjungos bei Lietuvos respublikos kokybės reikalavimus ir gamintojo suteiktą garantiją. 

Skirtingai nei vis dar populiarios senosios medinės stoginės, UAB „Sistemax“ siūlomi stoginių sprendimai tinka įvairiems metų laikams, įvairiam klimato poveikiui, įvairiam užsakovo skoniui.

 • Atlaiko temperatūros pokyčius, - atsparios šalčiui ir karščiui bei dideliems temperatūros diapazono svyravimams
 • Labai tvirtos ir patvarios tiek storam sniego sluoksniui, tiek stipriems vėjo gūsiams, todėl tinka vėjuotoms vietovėms
 • Pačios stoginės yra atsparios ilgalaikiam lietui; stoginė jau būna pagaminta su nepastebima integruota lietaus nuvedimo sistema.  
 • Estetišką stoginių apdailą priderinime prie esamų pastatų eksterjero ir aplinkos, todėl praktiškos paskirties stoginė tampa tarsi natūralia visumos dalimi.
 • Kokybiškai įrengtos, stoginės praktiškai nebereikalauja jokios priežiūros.
 • Įrengtoms stoginėms suteikiame penkių metų garantiją.

Stoginės poreikius, - nuo konstrukcijos iki spalvos, - aptariame su užsakovu atvažiavę į jos montavimo vietą ir įvertiname apytikrius statybos bei medžiagų kaštus. Galutinę stoginių sąmatą ir kainą paskaičiuojame tik suprojektavę. Stoginės montavimo darbus pradedame, užsakovui patvirtinus projektą ir suderinus darbų pradžios bei trukmės laiką.

 Preliminarus sąmatų vertinimas pirmame etape vyksta nuotoliniu būdų susisiekiant, mobiliuoju telefonu arba elektroniniu paštu. Norint kuo tiksliau nustatyti sąmatos kainą, turite duoti mums preliminarius išmatavimus, nurodyti norimos konstrukcijos tipą ir esamos situacijos nuotrauką.Paprastesnis būdas-užpildyti užklausos formą esančia mūsų tinklapyje. Dėl mažos apimties darbų, kurie neviršija ±10m2, prašome teirautis elektroniniu paštu info@sistemax.lt. 

 

Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!