Rėminis terasų stiklinimas

Rėminis terasų stiklinimas yra gana sandarus bei tvirtas. Tokioje terasoje bus jauku ir šaltesnėmis dienomis (ypač naudojant židinius, krosneles). Tokia terasa puikiai apsaugos gyvenamąsias patalpas nuo šalčio bei triukšmo, t.y. namui suteiks papildomo sandarumo. Kambaryje turinčiam įstiklintą terasą temperatūra būna aukštesnė lyginant su namais ar butais turinčiais atviras terasas.

Rėminio terasų stiklinimo konstrukcija gali būti medinė, plastikinė ar aliuminė, taip pat galimi įvairūs sprendimai naudojant skirtingas medžiagas. Plačiausiai pritaikomos aliuminio konstrukcijos. Jos tinka tiek daugiabučių, tiek individualių namų terasoms. Jomis galima sukurti tiek modernų šiuolaikinį, tiek klasikinį terasų stilių.

Terasų stiklinimo aliuminio sistemomis ypatybės

  • Sistema gali būti stumdoma (tinka norintiems sutaupyti terasos erdvę) arba varstoma.
  • Stumdomos sistemos gali būti2, 3 arba bėgelių, pasirinkimas priklauso nuo terasos dydžio, stiklo sekcijų skaičiaus bei norimų atverti sekcijų skaičiaus.
  • Aliuminio sistemos stiklo varčios laisvai juda dvejomis kryptimis.
  • Sistema gali būti montuojama su užraktais, fiksatoriais.
  • Aliuminio konstrukcijos lengvos, tai ypač svarbu terasoms esančioms ne pirmame aukšte, kad konstrukcijos nebūtų apkrautos papildomu svoriu.
  • Aliuminio profiliai gali būti nudažyti pageidaujama spalva su itin kokybiška ir ilgaamže miltelinio dažymo technologija arba naudojamos anoduoto aliuminio (ypač atsparus korozijai, dėvėjimuisi ir įbrėžimams) sistemos.
  • Stiklinimui paprastai naudojamas 4-6 mm storio stiklas (tačiau galimi ir kiti storiai), galima naudoti ir stiklo paketus, kurie efektyviau sumažina aplinkinį triukšmą.
  • Maža kaina – tai pigiausias terasų stiklinimo būdas.
  • Suteikiama 5 metų garantija. 

SISTEMAX naudoja ALUTECH, HYDRO aliuminio profilius.

Aliuminio profilio stiklinimo sistemos gamyba užtrunka nuo savaitės(trukmė priklauso nuo turimų užsakymų, susisiekite su mumis ir mes Jums tiksliai atsakysime, kada galime pagaminti Jūsų užsakymą).   

Negalite nuspręsti, kuris terasų stiklinimo būdas Jums tinkamesnis? Susisiekite su mūsų konsultantais ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus, atsižvelgę į Jūsų būstą pasiūlys įvairius terasos stiklinimo variantus bei patars dėl pasirinkimo. 

 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!