Verandos su rėminiu stiklinimu

Terasa – puiki galimybė praplėsti gyvenamąjį plotą individualiame name ar daugiabutyje, bei suteikti papildomos naudingos erdvės komerciniuose pastatuose.

Gyvenamųjų namų terasos, verandos, stoginės, pavėsinės                                 

Mėgautis atvira terasa Lietuvoje dažnai trūksta gero oro, todėl jos įstiklinimas puikus sprendimas. Įstiklintoje terasoje maloniai leisti laiką galima nepaisant oro permainų. Ne veltui įstiklinta terasa vadinama antrąja svetaine, o tiksliau vasaros svetaine, kurioje malonu rytais pusryčiauti, pietums susėsti su šeima prie bendro stalo, na ir žinoma, kur dar gali būti smagiau priimti svečių būrį. Tikrieji terasų mėgėjai neatsisako galimybės mėgautis šios zonos privalumais ištisus metus ir apšiltinę bei įrengę tinkamą šildymą terasose sukuria nedidelius žiemos sodus, įsirengia valgomuosius ar net skiria kampelį darbo stalui. Patogiai ir jaukiai įrengtos terasos dažnai tampa viena labiausiai mėgiamų namų erdvių. Viena iš svarbiausių terasos ypatybių – tai jos sukuriama gamtai artima erdvė, t.y. jausmas, kad esi lyg lauke, daug natūralios šviesos.

Nusprendusiems įrengti įstiklintą terasą labai svarbu įvertinti kelis aspektus:

  • Kryptis, kuria bus orientuota terasa. Dažniausiai rekomenduojama pietinė arba vakarinė pusės, tačiau geriausia derinti prie savo gyvenimo ritmo, kada norėsite leisti laiką terasoje, ką joje įrengsite ir pan.
  • Terasos konstrukcijos medžiagos (medis, plastikas ar dabar dažniausiai naudojamas aliuminis) ir pats terasos modelis turėtų gražinti namą, architektūriškai derėti bei papildyti pastatą.
  • Išėjimas į terasą dažnai įrengiamas iš svetainės, tokiu atveju reiktų stengtis, kad terasa būtų kuo laidesnė šviesai, t.y. naudojamas skaidrus stiklas, lengvos konstrukcijos ir šviesai laidžios stogo dangos medžiagos.
  • Terasa apšiltina erdvę, prie kurios yra įrengiama. Įstiklinta terasa gali padėti išpręsti šaltoko kambario problemą, nes kambariui gali padėti išsaugoti 4 ir daugiau laipsnių šilumos.

Šiuolaikinės inovatyvios konstrukcijos sukuria puikias terasos erdves – galima pasirinkti:

BERĖMĮ TERASŲ STIKLINIMĄ arba RĖMINĮ TERASŲ STIKLINIMĄ

Komercinių pastatų terasos

Bene dažniausiai terasos yra naudojamos viešojo maitinimo įstaigose. Lengvos stiklo konstrukcijos restoranų ir kavinių lankytojams leidžia mėgautis atviromis erdvėmis, o kartu ir apsaugo nuo vėjo bei kritulių, suteikia privatumo bei saugumo. Įstiklintose terasose lauko kavinių darbo laikas prailgėja keliomis savaitėmis.

Statant šiuolaikinius biurus siekiama sukurti malonią darbinę aplinką, todėl vis dažniau galvojama ir apie darbuotojų poilsio bei bendravimo zonų kūrimą – kam puikiai tinka įstiklintos terasos.

Komerciniuose pastatuose pagal poreikį ir atsižvelgiant į pastato architektūrą galima įrengti:

BERĖMES ĮSTIKLINTAS TERASAS arba RĖMINES ĮSTIKLINTAS TERASAS

Preliminarus sąmatų vertinimas pirmame etape vyksta nuotoliniu būdų susisiekiant, mobiliuoju telefonu arba elektroniniu paštu. Norint kuo tiksliau nustatyti sąmatos kainą, turite duoti mums preliminarius išmatavimus, nurodyti norimos konstrukcijos tipą ir esamos situacijos nuotrauką.Paprastesnis būdas-užpildyti užklausos formą esančia mūsų tinklapyje. Dėl mažos apimties darbų, kurie neviršija ±10m2, prašome teirautis elektroniniu paštu info@sistemax.lt. 


Domina mūsų paslaugos? Užpildykite užklausos formą ir mes per 1 darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą!